Close

Ručně vyráběný náramek z jantaru č. 70

160 

Ručně vyráběný náramek z jantaru. Neotálejte s výběrem zobrazeného kusu, každý vyrobený kus je originál a je dostupný v jednom provedení.

Jen 1 skladem

Katalogové číslo: 70 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Ručně vyráběný náramek z jantaru č. 70

Ručně vyráběný náramek z jantaru č. 70 obsahuje pravé jantary. Každý námi vyrobený produkt je originál a dostupný v jednom provedení. V případě zájmu o zakoupení více stejných produktů nás kontaktujte pomocí formuláře v kontaktech. 🙂

Ručně vyráběný náramek z jantaru č. 70

počet jantarů: 6 g

délka korálu: korálky jsou vyráběny tak, ať pasují na téměř každou ruku :), v případě, že budou extra malé či extra velké, uvedeme to v popisu náramku

zapínání: bižuterní řetízkové zapínání

materiál: jantar, silikon, bižuterní komponenty, bižuterní navlékací drátek

Jantar:

Jantar je vzácný minerál pocházející z třetihor. Jedná se o mineralizovanou pryskyřici třetihorních jehličnatých stromů starou kolem 50 milionů let. Nejběžnější barvou jantaru je zlatavě žlutá, ale v přírodě se dá nalézt jantar zcela průhledný, jemně žlutý, sytě žlutý až po červeno hnědé kávové zbarvení. Zajímavostí je, že jantar se nedá uměle vyrobit. Známe jeho chemické složení, předpokládáme původ vzniku, ale padělat se jednoduše nedá. Vznikají padělky, které jsou ovšem z plastové hmoty či skla. Originální jantar se dá jednoduše poznat máčením ve slané vodě, zkouškou tvrdosti či zahříváním. Při zahřívání se začne uvolňovat specifická vůně pryskyřice jehličnatého stromu. Více o zjištění pravosti jantaru najdete zde.

Léčivé vlastnosti jantaru:

Nejdůležitější vlastností jantaru je nastolení rovnováhy organismu, je ochranným kamenem vůči negativním vlivům okolí. Také jeho vliv působí pozitivně na rozhodovací schopnosti a učí být člověka trpělivějšího. 🙂 Osamělým lidem napomáhá najít partnera a také má pozitivní vliv na žárlivost. Jantar v člověku probouzí optimizmus, blahodárně působí na paměť a vyvolává kreativní myšlení. Díky tomu všemu člověk snadněji dosahuje úspěchu a plní si své sny.

Síla jantaru napomáhá v odstranění revmatických bolestí kloubů a potlačuje vznik nepříjemných křečí. Blahodárně působí při léčbě štítné žlázy, uvolňuje a léčí krk. Díky antibakteriálním vlastnostem má pozitivní vliv na trávicí soustavu a podporuje činnost močového ústrojí a ledvin. Uvolňuje při bolestech hlavy, uší a zubů. Také má dobrý vliv na krevní tlak a pomáhá při léčbě astmatu.

Léčivé a pozitivní účinky se začínají projevovat už jen díky nošení jantaru na holé kůži. Také se dá zakoupit mnoho léků, kosmetiky či solí do koupele s přídavky jantaru. Nejúčinnější ze všeho je jantarová tinktura. Více informací o jantarové tinktuře si můžete přečíst zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.